BDP BAĞIMSIZ MİLLET VEKİLLİ ADAYİ AHMET TÜRK KIZILTEPE ÇEVGÖNÜ ZİYARET ETTİ

Barış Demokrasi partisi adayı Ahmet TÜRK Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği   (Çev-Gön)’nü  ziyaret etti.

       Kendisiyle beraber Kızıltepe belediye başkan yardımcısı Şerife Alp Kızıltepe belediyesi encümen üyesi ve BDP’ nin seçim koordinatörü Adil Başaran Memduh Çakar Kızıltepe Çev-Gön başkanı makamında ziyaret etiler.

       Kızıltepe çevre gönüllüleri derneğinin çalışmaları ve faaliyetleri ile ilgili  bilgi alan -Türk  Kızıltepe çevgön daima bizimle diyalog içinde sürekli Kızıltepe ve belediye  hakindeki çalışmaları ile diyalogta olup bizi  bilgilenmektedir.

        Çev-Gön ‘nün son bize yolladığı Kızıltepe’deki termik santralle ilgili raporu ele aldık konuyu hem meclise taşıdık. Hem de gündemimize aldık.

       

Basında takıp etiğim kadarıyla kendileriyle yaptığım görüşmeler ve izlenimlerimiz Kızıltepe Çev-Gön 'nün çalışmaları ve faaliyetleri umut vericidir.

       İlçede kurumlaşmış bu derneğe sahip çıkılması gerekir Hasankeyf teki katılım ve çalışmaları bizi sevindirdi. Diyarbakır’daki çevre ve ekoloji toplantılarına katılmalarında çevre ye  ne kadar duyarlı olduklarının bir göstergesidir  .

        Kızıltepe Çev-Gön başkanı Memduh ÇAKAR ‘ı  yönetim kurulu ve üyelerini tebrik ederim bizler her zaman  kendilerini destekleriz  kapımız her zaman onlara açıktır dedi.

        Kızıltepe Çev-Gön başkanı da kendilerine ve heyete bulunanlara teşekkür etti dernek üyeleri hakkında kendilerine bilgi verildi sayın Şerife Alp’ın bize karşı bizimle diyalogta olduğunu tüm Kızıltepe çevre ve ekoloji sorunları ile beraber çözeceğiz dedi misafirlere çay ikram edip beraber çekilen anı fotoğraflarıyla  heyet ayrıldı.

Facebook'ta Paylaş
 • Adınız
  :
   
  Email Adresiniz
  :
   
  Arkadaşınızın Email Adresi
  :
   
     
  Sizin veya arkadaşınızın bilgileri hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.
Video Galeri